Yhteystiedot

Piirihallitus 2019                                                                                      kskansep@gmail.com

Puheenjohtaja Ekman Reijo, Jämsä                040 064 0705              reijo.ekman@gmail.com

Varapuheenjohtaja Huotari Outi, Äänekoski  044 522 0254              outi.huotari@gmail.com

Sihteeri Peiponen Arja-Leena, Saarijärvi         040 502 6173              saarijarvi.seniorit@gmail.com

Nettisivut Ilkka Niiranen, Keuruu                      040 0810 800              ilkka.j.niiranen@gmail.com

Hietajärvi Eira, Jämsä                                        040 734 8328               eira.hietajarvi@gmail.com

Kurki Ossi, Muurame                                          040 848 7635              ossi.kurki@gmail.com

Mannsten Sylva, Jyväskylä                               050 561 1248              sylva.mannsten@hotmail.com

Moilanen Liisa, Laukaa                                      040 821 0231              liisa.moilanen4@luukku.com

Sallinen Eila, Karstula                                        040 825 5211              eila.sallinen@kotinet.com

Tenhunen Riku, Tikkakoski                               040 555 3262              tikkakosken.seniorit@gmail.com

Teräväinen Sirpa, Jyväskylä                             045 631 5108              sirpa.teravainen@saunalahti.fi

Vihtalahti Vuokko, Petäjävesi                          050 585 0404              vuokko.vihtalahti@gmail.com

                        

Hallituksen asiantuntija, talous

Väisänen Marja-Terttu, Jyväskylä                                                           marja-terttu.vaisanen@elisanet.fi



Senioriliiton hallituksen jäsen 2018-2020 

Sirpa Teräväinen, Jyväskylä

Senioriliiton valtuuston jäsenet 2018-2020

Reijo Ekman, Jämsä 

Ilkka Niiranen, Keuruu

Molempien vara:

Outi Huotari, Äänekoski